EXW Wallet

EXW-wallet oferuje bonus do 0.3% dziennie (do 10% miesięcznie) w zamian za to, że ulokujemy (będziemy trzymać u nich na portfelu swoje środki).

Darmowa rejestracja konta na EXW Wallet

Po raz pierwszy możliwe jest, aby zarówno osoby prywatne, jak i firmy stały się częścią biznesu giełdowego i innych interesujących obszarów i uzyskały nawet 0,32% dziennie.  Kupując token EXW, następnie zamieniając go na EXW bonus i przytrzymując go na portfelu , możemy czerpać korzyści z całego ekosystemu i otrzymywać dzienny bonus do 0.3%. Od czego to zależy?

Wszystko zależne jest od całego globalnego przedsięwzięcia, czyli usług z których korzysta społeczność EXW i społeczność z zewnątrz, która korzysta z usług White Label,
o których wspomnę poniżej. Oprócz usług, które generują profit dla
firmy, jest też firma zajmująca się tradingiem i z tej firmy są
dodatkowe profity. 

Dzienny bonus może być różny. Nie ma gwarancji na to, że każdego dnia otrzymamy 0.3%. Może być dzienny bonus 0%, lub 0.2%. Wszystko zależy od wygenerowanego dochodu z całego ekosystemu (póki co,stawka miesięczna utrzymuję się w granicach 10% ze swojego wkładu).

  • Kantor:  prowizje 0.5% przy wymianie krypto na krypto, lub 3-5% przy wymianie waluty tradycyjnej np. euro
  • wynajem długoterminowy aut
  • inwestycje w nieruchomości
  • system płatności POS
  • płatności dzięki karcie kredytowej
  • Trading kryptowalut i arbitrage

Co to jest portfel EXW?

Generalnie EXW wprowadza nową ekonomię, czyli taki system, w którym społeczność zarabia dodatkowe pieniądze korzystając z codziennych usług takich jak np. wynajem auta długoterminowy, zakup biletu lotniczego, czy codzienne zakupy w sklepie, opłaty rachunków itp. Trzymając część pieniędzy w portfelu EXW, możemy liczyć na nagrodę, o której wspomnę poniżej. I to jest nowa ekonomia w rozumieniu firmy EXW. Trzymaj pieniądze w portfelu, który dla ciebie zarabia dodatkowe pieniądze.

SIEDZIBA:
Siedziba główna EXW Wallet znajduje się w Klagenfurt am Woerthersee
w Austrii, gdzie wszyscy są serdecznie zapraszani do odwiedzenia tego
biura, a współzałożyciele tego globalnego przedsięwzięcia są otwarci na
wszelkie pytania od Państwa. Wszystkie adresy biur można znaleźć pod tym
linkiem https://www.exw-wallet.com/impressum/?lang=en

EXW został uruchomiony w sierpniu 2019 roku i posiada korporacyjny zespół ponad 100 współpracowników. Nadal znajdujemy się w fazie przed startem. Wiodącym zespołem korporacyjnym EXW Wallet jest założyciel Benjamin Herzog, który jest również szefem Viva Payment Exchange. Manuel Batista i Pirmin Troger są współzałożycielami, którzy stoją za firmą NaukaWorld, częścią edukacyjną i częścią ekosystemową/produktową portfela EXW.

EXW posiada własny kantor wewnątrz portfela exw i dodatkowo świadczy usługi White Label. EXW-wallet posiada własny silnik, który wynajmuje w licencji White Label. Jak twierdzi firma, mają 8 firm, które korzystają z ich licencji white label. 

W
biznesach online, w których zarabia się pieniądze kładziemy nacisk na
transparentność i firma doskonale o tym wie. Dlatego na tyle na ile
może, udostępnia informacje publicznie. Na pewno EXW nadrabia
transparentnością jeśli chodzi o firmę, która robi trading dla EXW.

Ecosystem
Nasz
ecosystem oparty jest na wymianie, która może być wykorzystywana dla
BTC/ETH & FIAT. Część oferowanego przez nas bonusu pochodzi z opłat
giełdowych, wymiana jest również wykorzystywana przez firmy zewnętrzne w
formie White Label.

Kolejną
ważną częścią jest handel (trading na kryptowalutach), który robi firma
partnerska z Londynu. Ciekawostką jest to,  że mamy również możliwość
wglądu do raportów handlowych tej firmy, które są bardzo przejrzyste i
pozwalają nam zapewnić bezpieczeństwo, którego potrzebuje każdy.

Trading Partner

CRYPTOTRUSTCONSULTING LTD.
Wenlock Road 20-22
UK-London N1 7GU
United Kingdom

Firma cryptotrustconsulting.com na zlecenie exw-wallet dokonuje handlu na giełdzie. Tak jak wcześniej wspomniałem, mamy wgląd do raportu tej firmy i możemy sprawdzić każdy historyczny trade. Do tego raportu jest planowany raz w miesiącu Call Zoom (Konferencja LIVE), na której będzie można wyrywkowo wskazać trade z raportu, aby trader potwierdził na zalogowanym koncie, że faktycznie taka transkacja miała miejsce. Część bonusów oferowanych przez EXW-wallet pochodzi właśnie z handlu na kryptowalutach.

Kapitał 15mln euro  cryptotrustconsulting.com widnieje w aktualnej historii na rządowej stronie UK https://beta.companieshouse.gov.uk/company/11436337/. DATA dokumentu z 16 września

Kolejną wielką rzeczą będzie płatność tokenem EXW, która obejmuje system POS na całym świecie i daje nam możliwość wdrożenia naszego tokena w świat i również do sklepów.

 

Wstępnie ta zapowiedź jest na początek 2020 roku, ale niespodzianką może być uruchomienie tego systemu jeszcze pod koniec 2019.

Kolejną
ewolucją EXW jest ich własna karta kredytowa, która ma potencjał, aby
połączyć starą i nową gospodarkę, ponieważ jak twierdzą są wyjątkowi w
tej dziedzinie. Dodam tutaj, że osobiście nie znam kryptowaluty lub
tokena, którym można płacić dzięki karcie kredytowej. Większość to
prepaid lub normalna karta debetowa. Zgodnie z road map ta zapowiedź
jest na 2020 rok, ale nie wyklucza się przyspieszenia tego procesu do
końca roku 2019.

Karta będzie oparta na metodzie zwanej EXW Cloud Payment i jak bardzo jesteśmy unikalni we wszystkim, ta karta będzie połączona z kontem bankowym sepa, który w tej formie nie istnieje na rynku.


Kolejna rzecz to Długoterminowy wynajem samochodów, który już wystartował i jest dostępny dla każdego.

Generalnie chodzi o to, aby jeździć nowym autem za darmo. Trzymając środki na portfelu EXW (zamieniając je na bonus EXW) firma będzie opłacać abonament z wygenerowanych dziennych bonusów. Firmie zależy na tym, aby ludzie zarabiali pieniądze, ponieważ wtedy będą mogli wydać te pieniądze na usługi, rzeczy z których korzystają każdego dnia. Oczywiście w każdej chwili możesz wycofać swój depozyt. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji. Generalnie koncept jest prosty. Firma zarabia pieniądze i przeciętny człowiek, który nie ma pojęcia o prowadzeniu globalnego biznesu również zarabia.

Oprócz
powyższych informacji, EXW wprowadzi niedługo program lotów, który
pozwala na rezerwację lotów bezpośrednio z EXW na całym świecie.


Real Estate

Program Nieruchomości jest projektem długoterminowym dla każdego, kto do niego dołączy. Real Estate Cloud pozwala każdemu wskoczyć w obszar Real Estate z niewielkim wysiłkiem i zacząć zarabiać na wysokim poziomie w świecie Real Estate. Dla każdego kontynentu istnieje inny plan od 1 do 5 lat.

Nie można wycofać kapitału przez rok do 5 lat w zależności od wybranego planu.


LICENCJA BANKOWA:

Zjednoczone
Emiraty Arabskie wyraziły zgodę na oficjalne przyznanie dostawcy usług
płatniczych, licencji inwestycyjnej i licencji bankowej grupie spółek
EXW.  Link do certyfikatu https://www.exw-wallet.com/wp-content/uploads/2019/10/License-UAE-Update.pdf

Ten certyfikat odnawia się co 6 miesięcy więc nie mam pewności czy ten sam link będzie aktywny przez kolejne miesiące.  Wszystkie materiały pdf są dostępne po darmowej rejestracji. Utwórz darmowe konto: EXW  https://my.exw-wallet.com

EXW ubiega się o pełną licencję bankową, którą planują uzyskać do stycznia 2021 roku. Firma EXW ma długoterminowe plany rozwoju swojego globalnego przedsięwzięcia i w związku z tym, planuje otwarcie kolejnych oddziałów (biur) w różnych krajach.

Otwarcie kolejnych biur w różnych krajach pozwoli im bardziej dostosować się do jurysdykcji danego kraju. Co za tym idzie? Oczywiście lepszy support, komunikacja z firmą.

Co dostajesz za dołączenie do naszego zespołu?

  • Wsparcie na naszej grupie na facebooku.
  • Własną podstronę do reklamowania się z Twoim linkiem referencyjnym.

Kliknij poniżej i zarejestruj się:

Darmowa rejestracja konta na EXW Wallet

Na poniższym linku pokaże Ci krok po kroku jak zarejestrować i zweryfikować swoje konto by móc zacząć zarabiać: Rejestracja i weryfikacja konta EXW Wallet kantor kryptowalut krok po kroku

Poniżej przedstawiam film  na temat EXW: